Szkolny Mundurek

W ISOP mundurki szkolne są obowiązkowe i należy je nosić przez cały czas przebywania w szkole. Dotyczy to wszystkich uczniów ISOP bez wyjątku.

Poniżej znajdują się szczegółowe zasady dotyczące mundurków szkolnych.

Sklep z mundurkami

REGULAMIN SZKOŁY
PODSTAWOWEJ I PONADPODSTAWOWEJ
INTERNATIONAL SCHOOL OF POZNAN

§5 Mundurek

 1. Mundurek należy zakupić przez intenet – http://pl.shop.isop.pl/
 2. Koszt mundurka pokrywa Uczeń/Rodzice.
 3. Mundurek szkolny obowiązuje wszystkich Uczniów podczas pobytu w szkole i udziału w zajęciach szkolnych poza szkołą. Kreuje on poczucie wspólnoty, daje powód do dumy, promuje pozytywny wizerunek ucznia i uczy obowiązkowości. Ponadto buduje bezpieczną i przyjazną atmosferę do nauki.
 4. Mundurek ISoP składa się z (do wyboru):
  1. Oryginalne ISoP polo z krótkim rękawem
  2. Oryginalne ISoP polo z długim rękawem
  3. Oryginalna ISoP bluza (dziecięca rozmiarówka)- noszona tylko na szkolne polo
  4. Oryginalny ISoP sweter – dorosła rozmiarówka
  5. Oryginalna ISoP koszula – dorosła rozmiarówka
  6. Oryginalny ISoP kangurek – dorosła rozmiarówka – zamawiany u zewnętrznego dostawcy – informacja o możliwości złożenia zamówienia wysyłana mailowo przez EDziennik (jesień).
 5. Uczeń ma wyglądać schludnie i stosownie (strój ma być czysty i wyprasowany, zakazuje się noszenia podartych części garderoby, rażącego makijażu/manicure/fryzury/biżuterii).
 6. Dozwolone jest noszenie tylko oryginalnych mundurków ISoP.
 7. Logo musi być widoczne.
 8. Dół stroju jest dowolny, ale musi być schludny i stosowny (zakazuje się noszenia workowatych spodni, ogrodniczek, etc.).
 9. Przeszywanie logo, zmiana kroju mundurka lub inne modyfikacje są zabronione.
 10. Rozmiar mundurka musi być odpowiedni. Koszule i koszulki muszą zakrywać cały tułów. Brzuch, plecy oraz bielizna nie mogą być widoczne.
 11. Koszula musi być zapięta. Zabrania się wiązania koszuli na supeł.
 12. Bluza szkolna może być założona tylko na ISoP polo.
 13. Czapki i okulary przeciwsłoneczne mogą być noszone tylko na zewnątrz.
 14. Zakazuje się chodzenia po szkole bez butów. Buty ze sznurówkami muszą być zasznurowane. Uczniowie PYP muszą posiadać parę butów na zmianę przeznaczoną do noszenia wewnątrz budynku.
 15. Wymagany jest osobny strój na w-f/PE. Przeznaczony jest on tylko na zajęcia sportowe, nie może być używany jako mundurek podczas innych lekcji. Białe koszulki z grafiką szkoły są dostępne na shop.isop.pl. Wymagane są spodnie/spodenki sportowe w kolorze czarnym lub granatowym oraz buty sportowe z jasną gumową podeszwą niepozostawiającą śladów (non-marking soles).