Nauczyciele i Pracownicy

Dyrekcja

dr Ryszard Matuszewski

dr Ryszard Matuszewski

Prezes Zarządu Fundacji, Dyrektor Administracyjny

ryszard.matuszewski@isop.pl

mgr Aneta Zbucka

mgr Aneta Zbucka

Dyrektor Szkoły Podstawowej

aneta.zbucka@isop.pl

mgr Andrzej Michalczyk

mgr Andrzej Michalczyk

Dyrektor Liceum, Koorynator CAS, Historia

andrzej.michalczyk@isop.pl

mgr Małgorzata Pyda

mgr Małgorzata Pyda

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej, Koordynator PYP

malgorzata.pyda@isop.pl

mgr Marta Celmer

mgr Marta Celmer

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej, Koordynator MS/SD, J. angielski

marta.celmer@isop.pl

mgr Ewa Łysiak

mgr Ewa Łysiak

Wicedyrektor Liceum, J. angielski

ewa.lysiak@isop.pl

mgr Iwona Richter

mgr Iwona Richter

Wicedyrektor Liceum, Koordynator DP

iwona.richter@isop.pl

Koordynatorzy

mgr Małgorzata Pyda

mgr Małgorzata Pyda

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej, Koordynator PYP

malgorzata.pyda@isop.pl

mgr Marta Celmer

mgr Marta Celmer

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej, Koordynator MS/SD, J. angielski

marta.celmer@isop.pl

mgr Ewa Łysiak

mgr Ewa Łysiak

Wicedyrektor Liceum, Koordynator DP, J. angielski

ewa.lysiak@isop.pl

mgr Iwona Richter

mgr Iwona Richter

Wicedyrektor Liceum, Koordynator DP

iwona.richter@isop.pl

mgr Andrzej Michalczyk

mgr Andrzej Michalczyk

Dyrektor Liceum, Koorynator CAS, Historia

andrzej.michalczyk@isop.pl

Administracja Szkoły

mgr Patrycja Brodziak

mgr Patrycja Brodziak

Sekretarz Szkoły PYP

patrycja.brodziak@isop.pl

mgr Agnieszka Hibner

mgr Agnieszka Hibner

Sekretarz Szkoły MS/SD/HS

agnieszka.hibner@isop.pl

mgr Edyta Frankowska

mgr Edyta Frankowska

Recepcja Budynek B

edyta.frankowska@isop.pl

Dawid Olejniczak

Dawid Olejniczak

Recepcja Budynek A

dawid.olejniczak@isop.pl

mgr Kamila Krajewska

mgr Kamila Krajewska

Sekretarz Szkoły

 

Nauczyciele PYP Homeroom

mgr Joanna Bernard

mgr Joanna Bernard

Nauczyciel PYP

joanna.bernard@isop.pl

mgr Agata Brzezińska

mgr Agata Brzezińska

Nauczyciel PYP

agata.brzezinska@isop.pl

mgr Anna Cholewińska

mgr Anna Cholewińska

Nauczyciel PYP

anna.cholewinska@isop.pl

mgr Clara Colombo

mgr Clara Colombo

Nauczyciel PYP

clara.colombo@isop.pl

mgr Agnieszka Donaj

mgr Agnieszka Donaj

Nauczyciel PYP

agnieszka.donaj@isop.pl

mgr Dominika Dutkowska

mgr Dominika Dutkowska

Nauczyciel PYP

dominika.dutkowska@isop.pl

mgr Katarzyna Jadzińska

mgr Katarzyna Jadzińska

Nauczyciel PYP

katarzyna.jadzinska@isop.pl

mgr Bartosz Jadziński

mgr Bartosz Jadziński

Nauczyciel PYP

bartosz.jadzinski@isop.pl

mgr Karolina Kajzer

mgr Karolina Kajzer

Nauczyciel PYP

karolina.kajzer@isop.pl

mgr Wiesława Krysa

mgr Wiesława Krysa

Nauczyciel PYP

wieslawa.krysa@isop.pl

mgr Katarzyna Magierska-Kudlińska

mgr Katarzyna Magierska-Kudlińska

Nauczyciel PYP

katarzyna.kudlinska@isop.pl

mgr Natalia Lauda

mgr Natalia Lauda

Nauczyciel PYP

natalia.lauda@isop.pl

mgr Anna Leśniak

mgr Anna Leśniak

Nauczyciel PYP

anna.lesniak@isop.pl

mgr Justyna Łukasik

mgr Justyna Łukasik

Nauczyciel PYP

justyna.lukasik@isop.pl

mgr Marta Matuszewska

mgr Marta Matuszewska

Nauczyciel PYP

marta.matuszewska@isop.pl

mgr Monika Młodystach

mgr Monika Młodystach

Nauczyciel PYP

monika.mlodystach@isop.pl

mgr Marta Niewiadomska

mgr Marta Niewiadomska

Nauczyciel PYP

marta.niewiadomska@isop.pl

mgr Sylwia Osińska

mgr Sylwia Osińska

Nauczyciel PYP

sylwia.osinska@isop.pl

mgr Katarzyna Richter

mgr Katarzyna Richter

Nauczyciel PYP

katarzyna.richter@isop.pl

mgr Katarzyna Tabaczyńska

mgr Katarzyna Tabaczyńska

Nauczyciel PYP

katarzyna.tabaczynska@isop.pl

mgr Katarzyna Tabin

mgr Katarzyna Tabin

Nauczyciel PYP

katarzyna.tabin@isop.pl

mgr Monika Tomaszewska

mgr Monika Tomaszewska

Nauczyciel PYP

monika.kasior@isop.pl

mgr Joanna Wawrzyniak

mgr Joanna Wawrzyniak

Nauczyciel PYP

joanna.wawrzyniak@isop.pl

mgr Małgorzata Zamożniewicz

mgr Małgorzata Zamożniewicz

Nauczyciel PYP

malgorzata.zamozniewicz@isop.pl

mgr Anna Żyska

mgr Anna Żyska

Nauczyciel PYP, PYP Team Leader

anna.zyska@isop.pl

Nauczyciele Przedmiotowi

mgr Katarzyna Adamska

mgr Katarzyna Adamska

Informatyka

katarzyna.adamska@isop.pl

dr Hasan Al-Rifaie

dr Hasan Al-Rifaie

Matematyka

hasan.al-rifaie@isop.pl

mgr Marta Bilska

mgr Marta Bilska

Matematyka

marta.bilska@isop.pl

mgr Alicja Borowska

mgr Alicja Borowska

Matematyka

alicja.borowska@isop.pl

mgr Marta Celmer

mgr Marta Celmer

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej, Koordynator MS/SD, J. angielski

marta.celmer@isop.pl

dr Joanna Ciszewska-Marciniak

dr Joanna Ciszewska-Marciniak

Biologia

joanna.marciniak@isop.pl

mgr Adrian Dąbek

mgr Adrian Dąbek

Informatyka

adrian.dabek@isop.pl

mgr Anna Dąbek

mgr Anna Dąbek

j. angielski

anna.dabek@isop.pl

mgr Aleksandra Dejewska

mgr Aleksandra Dejewska

Matematyka

aleksandra.dejewska@isop.pl

mgr Maria Dunajska-Buszkiewicz

mgr Maria Dunajska-Buszkiewicz

J. angielski

maria.buszkiewicz@isop.pl

mgr Anna Dunajska-Weckwerth

mgr Anna Dunajska-Weckwerth

J. angielski

anna.weckwerth@isop.pl

mgr Paweł Gryczka

mgr Paweł Gryczka

J. polski

pawel.gryczka@isop.pl

mgr Hanna Hoffmann

mgr Hanna Hoffmann

Plastyka

hanna.hoffmann@isop.pl

mgr Roman Jasek

mgr Roman Jasek

Historia, WOS

roman.jasek@isop.pl

dr Aleksander Jędraszak

dr Aleksander Jędraszak

Chemia

aleksander.jedraszak@isop.pl

mgr Joanna Jędrzejewska

mgr Joanna Jędrzejewska

J. niemiecki

joanna.jedrzejewska@isop.pl

mgr Magdalena Kawa

mgr Magdalena Kawa

J. hiszpański

magdalena.kawa@isop.pl

mgr Sylwia Kołodziejczyk

mgr Sylwia Kołodziejczyk

J. polski

sylwia.kolodziejczyk@isop.pl

mgr Marek Komorniczak

mgr Marek Komorniczak

Chemia, Technika

marek.komorniczak@isop.pl

mgr Agnieszka Kownacka

mgr Agnieszka Kownacka

Wychowanie fizyczne

agnieszka.kownacka@isop.pl

mgr Krzysztof Kudliński

mgr Krzysztof Kudliński

J. angielski

krzysztof.kudlinski@isop.pl

mgr Ewa Łysiak

mgr Ewa Łysiak

Wicedyrektor Liceum, Koordynator DP, J. angielski

ewa.lysiak@isop.pl

mgr Marian Majewicz

mgr Marian Majewicz

Matematyka

marian.majewicz@isop.pl

mgr Julita Maligranda-Gawęcka

mgr Julita Maligranda-Gawęcka

J. hiszpański

julita.gawecka@isop.pl

mgr Joanna Markisz

mgr Joanna Markisz

Plastyka

joanna.markisz@isop.pl

mgr Andrzej Michalczyk

mgr Andrzej Michalczyk

Dyrektor Liceum, Koorynator CAS, Historia

andrzej.michalczyk@isop.pl

mgr Ewa Młodawska-Piątek

mgr Ewa Młodawska-Piątek

J. angielski

ewa.mlodawska@isop.pl

mgr Marek Molewski

mgr Marek Molewski

Wychowanie fizyczne

marek.molewski@isop.pl

mgr Magdalena Musiał

mgr Magdalena Musiał

J. niemiecki

magdalena.musial@isop.pl

mgr Paul Newsham

mgr Paul Newsham

Historia

paul.newsham@isop.pl

mgr Ebenezer Nwoko

mgr Ebenezer Nwoko

Muzyka

ebenezer.nwoko@isop.pl

Stephen O'Connor

Stephen O'Connor

Matematyka

stephen.oconnor@isop.pl

mgr Mariola Olejnik

mgr Mariola Olejnik

Wychowanie fizyczne

mariola.olejnik@isop.pl

mgr Maria Pawełczak

mgr Maria Pawełczak

Nauczyciel j. angielskiego/polskiego dla obcokrajowców, Bibliotekarz

maria.pawelczak@isop.pl

mgr Paweł Przybyłek

mgr Paweł Przybyłek

Matematyka, Computer Science

pawel.przybylek@isop.pl

mgr Michał Pyda

mgr Michał Pyda

Wychowanie fizyczne

michal.pyda@isop.pl

mgr Katarzyna Ramicka

mgr Katarzyna Ramicka

J. polski

katarzyna.ramicka@isop.pl

dr Błażej Ratajczak

dr Błażej Ratajczak

Fizyka

blazej.ratajczak@isop.pl

mgr Dorota Sołtysiak

mgr Dorota Sołtysiak

Geografia, Przyroda

dorota.soltysiak@isop.pl

dr Marcin Stachowiak

dr Marcin Stachowiak

Biologia

marcin.stachowiak@isop.pl

mgr Patrycja Straub

mgr Patrycja Straub

Muzyka

patrycja.straub@isop.pl

mgr Marcin Śpiewak

mgr Marcin Śpiewak

Geografia

marcin.spiewak@isop.pl

mgr Maciej Wasilewski

mgr Maciej Wasilewski

TOK , ZEN, Etyka

maciej.wasilewski@isop.pl

dr Agata Wójtowicz-Stefańska

dr Agata Wójtowicz-Stefańska

J. polski

agata.stefanska@isop.pl

Pracownicy

mgr Justyna Borowska

mgr Justyna Borowska

Psycholog

justyna.borowska@isop.pl

Anna Kalwani

Anna Kalwani

anna.kalwani@isop.pl

Krystyna Matuszewska

Krystyna Matuszewska

Kierownik Bibliotek

 

mgr Katarzyna Milejczak

mgr Katarzyna Milejczak

Pielęgniarka

katarzyna.milejczak@isop.pl

mgr inż. Karolina Moś

mgr inż. Karolina Moś

Finanse

karolina.mos@isop.pl

mgr Maria Pawełczak

mgr Maria Pawełczak

Nauczyciel j. angielskiego/polskiego dla obcokrajowców, Bibliotekarz

maria.pawelczak@isop.pl

Ziemowit Stuper-Górka

Ziemowit Stuper-Górka

IT Specialist

ziemowit.stuper@isop.pl

Karolina Wasik

Karolina Wasik

Bibliotekarz

karolina.wasik@isop.pl

Bogusław Wojtkowiak

Bogusław Wojtkowiak

Gospodarz Szkoły

boguslaw.wojtkowiak@isop.pl

Monika Zawodna

Monika Zawodna

Kierownik Personelu Sprzątającego

monika.zawodna@isop.pl

International School of Poznan Taczanowskiego 18 60-147 Poznań tel: +48.61.646.3760 info@isop.pl

Problem z działaniem strony?