HS 2018/2019 Kluby

High School
CLUB TEACHER CLASS TIME
G6-G10, VII-VIII, GIII, 0, IBI-IBIII, CAS KARATE ADVANCED (blue belt and higher) Adrian Dąbek GYM A 16:15 – 17:15
G6-G8, VII-VIII BALLET, DANCE AND MOVEMENT Patrycja Straub MUSIC ROOM 15:30 – 16:15
G8-G10, VII-VIII, GIII, 0, IBI-IBIII RUSSIAN AB INITIO
(BEGINNERS)
Maciej Wasilewski G8b  classroom 16:15 – 17:45
G8-G10, VII-VIII, GIII BIOLOGY –
PRZYGOTOWANIE DO KONKURSU (POLISH)
Joanna Ciszewska-Marciniak G9a classroom 15:25 – 16:10
G8-G10, VII-VIII, GIII MATHS COMPETITION (PRZYGOTOWANIE DO KONKURSU) Aleksandra Dejewska G10 classroom 15:25 – 16:10
G9, G10, VIII, GIII RELIGIA Dariusz Kowalczyk 15:25 – 16:10
G4-G7 Programming Drones 10
Scratch Programming 10
Robocik.eu
Radek Zięba
G4b classroom 16:15 – 17:00
CLUB TEACHER CLASS TIME
G6-G10, VII-VIII, GIII, 0, IBI-IBIII ATHLETICS Michał Pyda GYM B 15:30 – 17:00
G6-G10, VII-VIII, GIII, 0, IBI-IBIII SWIMMING Agnieszka Kownacka
Marek Molewski
POOL 16:00 – 16:45
G6-G8 COOKING Julita Maligranda-Gawęcka DISCOVERY LAB 15:25 – 16:10
G4-G10, VII-VIII, GIII, 0, IBI-IBIII KARATE BEGINNERS Adrian Dąbek GYM A 15:25 – 16:10
G10, GIII, 0, IBI-IBIII BASKETBALL Adrian Dąbek GYM A 16:10 – 18:00
G10, GIII, 0, IBI-IBIII PSYCHOLOGY/PHILOSOPHY Maciej Wasilewski G8B classroom 16:15 – 15:45
IBIII GERMAN KONVERSATIONEN Magdalena Musiał DP 6 classroom 15:30 – 16:30
IBI-III DEBATE CLUB Karen Kuhn DP 8 classroom 15:30 – 17:00
CLUB TEACHER CLASS TIME
GIII, G10 KONKURS WOJEWÓDZKI
JĘZYK ANGIELSKI
(gimnazjum)
Krzysztof Kudliński Classroom G10 15:25 – 16:10
G8-G10, VII-VIII, GIII, 0, IBI-IBIII BADMINTON Michał Pyda GYM A 15:30 – 17:00
G6-G7 SEWING Julita Maligranda-Gawęcka ART ROOM 15:25 – 16:10
G6-G10, VII-VIII, GIII ART Hanna Hoffmann ART ROOM 15:25 – 16:10
CLUB TEACHER CLASS TIME
G6-G10, VII-VIII, GIII, 0, IBI-IBIII, CAS KARATE INTERMEDIATE/ADVANCED (yellow belt and higher) Adrian Dąbek Music Room 16:00 – 17:00
G8-G9 THEATRE CLUB Katarzyna Ramicka G9 classroom 15:25 – 16:10
G10, GIII, 0, IBI-IBIII SPANISH AB INITIO
(BEGINNERS)
Magdalena Łuczak DP 9 classroom 15:25 – 16:10
0, IBI-BIII FENCING Maciej Wasilewski GYM B 16:15 – 17:45
G6-G10, VII-VIII, GIII, 0, IBI-IBIII CHESS
(intermediate/advanced)
Roman Jasek GIII classroom 15:30 – 16:15
G9-G10, VIII, GIII CHEMISTRY CLUB – PRZYGOTOWANIE DO KONKURSU
WOJEWÓDZKIEGO
Marek Komorniczak LAB building A 15:30 – 16:15
G6-G7 RELIGIA Dariusz Kowalczyk G7 classroom 15:25 – 16:30
G6-G9, VII,VIII KONKURS WOJEWÓDZKI
JĘZYK ANGIELSKI
(szkoła podstawowa)
Anna Dąbek G6b classroom 15:30 – 16:15
CLUB TEACHER CLASS TIME
G6-G10, VII-VIII, GIII, 0, IBI-IBIII FITNESS – ZUMBA Agnieszka Kownacka GYM A 15:25 – 16:10
G5-G8, VII ART CLUB
(every second week)
Joanna Markisz ART ROOM 15:25 – 16:10
0, IBI-IBIII ECONOMICS Rick Kalwani DP 1 classroom 15:25 – 16:55
G6-G7 BADMINTON Michał Pyda GYM A 15:30 – 16:30
G8, VII RELIGIA Dariusz Kowalczyk 15:25 – 16:10

 

International School of Poznan Taczanowskiego 18 60-147 Poznań tel: +48.61.646.3760 info@isop.pl

Problem z działaniem strony?