PYP 2018/2019 Clubs

High Five!
CLUB TEACHER CLASS TIME
K1-G1 Sing and play with Me and Ukulele Izabela Blum-Malinowska G1a Classroom 15:00 – 15:30
K1-K2 Games around the world Michal Pyda Gym B 15:15 – 16:00
K2-G1 Plasticine Clara Colombo Discovery Lab 15:05 – 15:45
G1-G2 LEGO STORY Joanna Wawrzyniak G1b Classroom 15:15 – 16:00
G1-G2 Szachy – początkujący Roman Jasek G2a classroom 15:30 – 16:15
G1-G5 ZUMBA CLUB Agnieszka Kownacka Gym A 15:15 – 16:00
G3-G4 Drama Tomaszewska&Brzezińska G4a classroom 16:00 – 17:00
G4-G5 ART CLUB Joanna Markisz Art Room 15:15 – 16:00
K1-K2 Robotics Robocik.eu
Malwina Dymek
G2b classroom 15:10 – 15:55
G3-G5 Robotics Robocik.eu
Radek Zięba
G4b classroom 15:10 – 16:10
G4-G7 Programming Drones 10
Scratch Programming 10
Robocik.eu
Radek Zięba
G4b classroom 16:15 -17:00
CLUB TEACHER CLASS TIME
K1-K2 Art Studio Małgorzata Pyda Discovery Lab 14:45 – 15:25
G1 Spanish Club Justyna Borowska G2B classroom 15:00 – 15:45
G1-G2 LEGO STORY Agata Brzezińska G1b classsroom 15:15 – 16:15
G2 FUN MATHS Anna Cholewińska G2a classroom 15:15 – 16:00
G3 Religious studies Dariusz Kowalczyk G3a classroom 15:05 – 15:50
G4-G5+ Karate – Beginners Adrian Dabek Gym A 15:25 – 16:10
K1-G5 Swimming CLUB A. Kownacka & M. Molewski Pool (Newtona 2) 15:15 – 16:00
G2-G5 Fitness Club K. Kudlinska Music Room 15:15 – 16:00
G1-G2 Robotics Robocik.eu
Malwina Dymek
G1a classroom 15:10 – 15:55
G1-G2 Robotics Robocik.eu
Malwina Dymek
G1a classroom 16:05 – 16:50
CLUB TEACHER CLASS TIME
K1-K2 Arts&Crafts Dominika Dutkowska G1B classroom 15:00 – 15:45
G1-G2 Cooking Club Kajzer & Niewiadomska Discovery Lab 15:00 – 15:45
G1-G2 Football Club Molewski Marek Outside/Gym A 15:15 – 16:45
G2-G5 Szachy zaawansowani Roman Jasek G3a classroom 15:30 – 16:15
G2-G5 Singing Patrycja Straub G1a classroom 15:00 – 15:45
G1-G5 Drums/Percussion Eby Nwoko Music Room 15:15 – 16:00
G3-G5 Fun with English language Jadzińska K. G2a classroom 15:05 – 15:50
G4-G5 Religious studies Dariusz Kowalczyk G4b classroom 15:05 – 15:50
CLUB TEACHER CLASS TIME
K1-K2 Art & Origami Anna Leśniak G1b classroom 15:00 – 15:40
G2 Religious studies Dariusz Kowalczyk G2b classroom 15:00 – 15:45
G2-G5 Athletics Michal Pyda Gym B 15:30 – 16:30
G3 FUN MATHS Anna Cholewińska G2a classroom 15:15 – 16:00
G3-G5 Cooking Club K. Tabin & S. Osinska Discovery Lab 15:15 – 16:00
G3-G5 Football Club Marek Molewski Outside/Gym A 15:15 – 16:45
G4-G5+ Karate – Intermediate/Adv. Adrian Dąbek Music Room 16:00 – 17:00
G3-G5+ MUSIC CLUB (UKULELE and BOOMWHACKERS) BLUM-MALINOWSKA G5a classroom 15:20 – 16:05
CLUB TEACHER CLASS TIME
G2-G3 Plasticine Clara Colombo G2b classroom 15:05 – 15:45
G5+ Badminton Michal Pyda Gym A 15:30 – 16:30
G5+ ART CLUB
(every second week)
Joanna Markisz Art Room 15:25 – 16:10

International School of Poznan Taczanowskiego 18 60-147 Poznań tel: +48.61.646.3760 info@isop.pl

Problem z działaniem strony?

OŚWIADCZENIE O COOKIES

Aby lepiej spełniać oczekiwania użytkowników oraz dla polepszenia jakości strony – portal www.isop.pl korzysta z  plików cookies (tzw. ciasteczek). Więcej o zasadach wykorzystania czytaj w Polityce cookies.