PYP Clubs

High Five!

CLUB TEACHER CLASS TIME
G0-G1 Wiggle & Shake Wawrzyniak Joanna Music Room 15:15-16:00
G2-G3 Cooking Tabin Katarzyna G3a 15:30-16:15
G1-up Zumba Kownacka Agnieszka Gym 16:15-17:00
G1 Robotics Club (extra paid) Robocik.eu K. Skibicki G0b 15:15-16:15
G2 Robotics Club (extra paid) Robocik.eu K.Skibicki 16:30-17:30
G4 Karate 15:30-16:15
CLUB TEACHER CLASS TIME
K-G0 Jumping Jacks Magierska-Kudlińska Katarzyna K 15:15-16:00
G0-G1 Crafts Tabin Katarzyna G3a 15:15-16:00
G3-G5 Football Pyda Michał Gym 15.30-16.45
G4-G5 Singing Kajzer Karolina G4a 15:30-16:15
G3-G6 Japanese Gumienna Magdalena G5a 15:30-16:15
G3-G5 German Jędrzejewska Joanna PYP Language Room (I floor) 15:30-16:15
G1 Religia (polski) Kowalczyk Dariusz G1a 15:00-15:45
G3-G5 Kangaroo Math Contest Prep Ola Dejewska 15.00-15.45
CLUB TEACHER CLASS TIME
K-G0 Origami Olejniczak Anna  K 15:00-15:45
G0 Cooking Richter Katarzyna, Kajzer Karolina G1b 15:00-15:35
G1-G2 Chess – beginners (polski) Jasek Roman G1a 15:00-15:35
G1-G2 Football Molewski Marek Gym 15.15-16.00
G4-G5 Athletics Pyda Michał outside fields 15.30-16.30
G4-G5 Craft – sewing toys, jewelry making Hoffmann Hanna Art room 15.00-15.45
G2 Religia (polish) Kowalczyk Dariusz G2a 15:00-15:45
K-G0 Football Club (extra paid) Gym 16.15 – 17.00
G0 Robotics Club (extra paid)
Robocik.eu
Malwina Dymek G0b 15:00-16:00
G3+ Robotics Club (extra paid) Krzysztof Skibicki 15:00-17:00
G5-G7 Karate 15:30-16:30
CLUB TEACHER CLASS TIME
K-G5 (no transportation provided) Swimming Olejnik, Kownacka, Molewski Pool 15:25-16:10
G1-G2 Cooking
Richter Katarzyna, Kajzer Karolina
Richter Katarzyna, Kajzer Karolina G1b 15:15-16:00
G2-G5 Irish Dance Piwońska Justyna G1a 15.30 – 16.15
G2-G3 Dance Club Marta Niewiadomska G4a 15:30 – 16:15
G3-G4 Drama Kasior Monika G2b 15.40- 16.25
G3-G5 Uke club – Ukulele Blum-Malinowska Izabela Music room 15:00-15:45
G5 Badminton Pyda Michał Gym 15.30-16.30
G4 Religia (polish) Kowalczyk Dariusz G4b 15:00-15:45
G5-G7 Religia (polish) Kowalczyk Dariusz G6b 15:45-16:30
CLUB TEACHER CLASS TIME
G2-G3 Art club Playing with Art Joanna Markisz G2- G3 15.30- 16.15
G2-G5 Chess – szachy kontynuacja (polski) Roman Jasek G1a 15.30-16.15
G3-G5 Art and Fashion Club Joanna Markisz Art Room 16.15-17
G3 Religia (polski) G3b classroom 15.00-15.45

International School of Poznan Taczanowskiego 18 60-147 Poznań tel: +48.61.646.3760 info@isop.pl

Potrzebujesz pomocy?